arama

Kart Mesajları


Çiçek Eşliğinde Notlar:

Sizin için değerli kişilere çiçek veya hediye gönderirken sadece çiçek değil aynı şekilde kart notunuzda bir o kadar önemli hale gelmektedir. Kararsız veya ne yazacağınızı bilemediğiniz durumlarda sizin için aşağıda paylaştığımız kart mesajlarını kullanarak size hem ilham vermiş olacağız, hem de bu kart mesajlarını kullanarak gönderdiğiniz çiçeklerinizin yarattığı anlam ve önemi bir o kadar arttırmış olacaksınız.

Doğum Günü Mesajları;

Doğum günü için Çiçek gönderdiğinizde yazabileceğiniz güzel mesajları sizlerle paylaşıyoruz.

- Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, Mutlu yıllar…
- Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..
- Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun..
- Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.
- Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..
- Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.
- Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.
- Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..
- Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun…
- Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

Sevgiliye Mesajlar;

Biricik sevdiğimiz için en güzel kart mesajları. Çiçek gönderirken en güzel kart mesajınız olacak.

- Ne sevdalar gördü bu yürek, ama bir sende çarptı bu kadar kalbim ve seni sen olduğun için sevdi yüreğim. Ne çaredir, ne derman hiçbir güç ve kuvvet. Seni seviyorum ey yar, gel bana bir parça sükunet.
- Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.
- Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.
- Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.
- Her şeyin bu kadar yalan ve sahte olduğu bir dünyada, ömrümün ortasında nasıl da güzel duruyorsun adam! Her şarkının içinde kendine yer buluyorsun sevgilim. Her güzel manzaranın tam ortasında duruyorsun. Seni Seviyorum!

Yeni İş/Terfi Mesajları;

Yeni işe başlayan yakınınıza, sevdiğinize veya dostunuza güzel kart mesajları ile birlikte gönderdiğiniz çiçek aranjmanız sayesinde yeni işlerine çok daha motive ve iyi bir başlangıç yapmalarını sağlayacaksınız. Yeni iş, terfi, kutlama mesajları sizlerle paylaşıyoruz.

- Yeni iş/okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur seninle olsun.
- Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle
- Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz…
- Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.
- Yeni görevinde başarılar diliyorum.
- Ruhumun akan pınarı yeni işin sana mutluluk ve bol kazanç getirsin. Güzelliğin işine yansısın. Başarılar ve her daim mutluluklar seninle olsun Sevgilim.
- Yeni işinde başarılar, yolun açık olsun bir tanem.
- Aşkım yeni işinde başarılı ve mutlu olman dileğiyle seni seviyorum.
- Başarı ve huzur diliyorum. Sevgiler..
- Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz ama dünyanın sana ihtiyacı var.
- Aramıza hoş geldin Sevgilim. Yeni işinde başarılar dilerim.
- Başarılarının devamı dileğiyle bir tanem.
- Canım Cananım benim, yeni işin kutlu olsun. Mutlu olalım seninle birlikte hep senelerce.
- Yeni işinde her şey gönlünce olmasını dilerim Aşkım.
- Her yeni iş, yeni umut olacaktır. Umutlarını hiç bir zaman kaybetmemen dileğiyle..

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş